MENU

Sprawdż nasze menu dla

restauracji Grande.

 

DOJAZD

Zobacz na mapie jak dojechać

do restauracji Grande.

 

GALERIA

Zobacz zdjęcia z wnętrza

restauracji Grande.

 

FACEBOOK

Dołącz do nas na Facebooku

i bądź zawsze na bieżąco!

 
 

Grande to szczególne miejsce na mapie toruńskich restauracji i pizzeri. Na wyjątkowość tego miejsca składa się kilka elementów. Po pierwsze menu stworzone w oparciu o kuchnie włoską, połączoną z polską tradycją jest szczególne i niepowtarzalne. Po drugie atmosfera którą tworzą starannie zaprojektowane wnętrze, odpowiednia muzyka i obsługa.
Grande to miejsce dla osób, dla których jedzenie to coś więcej niż tylko posiłek. To miejsce dla ludzi którzy cenią smak i jakość potraw. Do wyboru goście mają kilkanaście rodzajów pizzy na cienkim cieście, makarony przygotowane na miejscu na bazie mąki durum oraz wiele innych propozycji. W Grande szczególną uwagę przywiązuje się do świeżości produktów, wiele potraw komponowanych jest z użyciem sezonowych składników. Można zaryzykować twierdzenie, że nie ma drugiego tak wyjątkowego miejsca w Toruniu jak Grande Pizza & Pasta.

28272_Digital_Promo_Assets_Circle_plPL_rebrand-04png


Google-Reviews-sts-travels-keralapng

Prosimy o Wasze opinie, są one nam niezbędne do doskonalenia się i odpowiadania na Wasze potrzeby.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

"Nasz hit ostatnich dni. Trafiliśmy tam przez przypadek szukając jakiejś sensownej pizzerii na toruńskiej starówce. Pierwsze zamówienie to dwie pizze na wynos (Wiosenna na puszystym cieście i Hiszpańskie Choriso na cienkim) - już na starcie same plusy - niskie ceny, świetna jakość, dobra obsługa, czysto, miło, sympatycznie. Pyszna pizza dokładnie taka jaką lubimy, dobrze dobrany smak, składniki wzajemnie się uzupełniają, no i wreszcie dobra pizza na puszystym cieście w Toruniu."


paraglidepara, www.gastronauci.pl

 
 
 
Piccolo Grande Pizza & Pasta Toruń Menu Dowóz